ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА

Постільна білизнаВиготовляємо постільну білизну за розмірами замовника, з врахуванням усадки після прання. За бажанням можлива вишивка логотипу із використанням корпоративних кольорів фірми.

Тканини, з якими ми працюємо: страйп сатин та бязь, вони відрізняються високою якістю. Якщо Ви приймете рішення купити постільну білизну в нас, будьте впевнені, що вона прослужить Вам довго і не втратить зовнішнього вигляду після багаторазового прання.

Ми намагаємось поєднати вимоги і гостя, і готельєра. Постільна білизна у готелі — елемент іміджу, який визначає рівень сервісу. І щоб допомогти вам зробити Ваш вибір, дозволимо собі поділитися своїм баченням.

Чому варто замовити білизну у нас?

Ми принципово використовуємо тільки натуральні тканини. Вся постіль у нас пошита тільки з 100% бавовняних тканин. Ми керуємось при цьому наступними критеріями:

  • Натуральні тканини — це основа здорового сну, вони приємні на дотик і не викликають алергічних реакцій, що важливо у наш час.
  • Значущим для білизни є її гігроскопічність (здатність вбирати вологу), інакше у ліжку з’явиться відчуття сирості, а разом з ним і холоду. Тільки якісні натуральні тканини, з гарними вологовбираючими властивостями можуть забезпечити комфорт під час сну.

Здійснюємо пошиття постільної білизни на замовлення. Власні виробничі потужності по пошиттю дозволяють забезпечити високу якість роботи, швидкі терміни виконання замовлень та вигідні ціни.

Страйп сатин

blank
Мерсеризований страйп-сатин з довговолокнистої бавовни. Додаткова технологія мерсеризації запобігає вицвітанню тканин, утворенню «катушок», зберігає первинний вигляд, підвищує гігроскопічність та міцність тканини, надає матеріалу блиск шовку. Переваги сатину- страйп, як тканини для постільної білизни - велика довговічність, здатність витримати до 200 циклів прання, забезпечення чудових тактильних відчуттів.

Характеристики:
Тканина: Сатин-страйп 10 мм.
Склад: 100% бавовна мерсеризована (40/40 combed cotton)
Щільність: 130 -140г/м2
Колір: білий

Бязь

blank
Бязь з довговолокнистої бавовни. Додаткова технологія мерсеризації запобігає вицвітанню тканин, утворенню «катушок», зберігає первинний вигляд, підвищує гігроскопічність і міцність тканини, надає матеріалу блиск шовку. Переваги бязі, як тканини для постільної білизни - велика довговічність, здатність витримати до 150 циклів прання, забезпечення чудових тактильних відчуттів.

Характеристики:
Тканина: Бязь відбілена
Склад: 100% бавовна мерсеризована (40/40 combed cotton)
Щільність: 140г/м2
Колір: білий

Бязь кольорова

blank
Бязь з довговолокнистої бавовни. Додаткова технологія мерсеризації запобігає вицвітанню
тканин, утворенню «катушок», зберігає первинний вигляд, підвищує гігроскопічність і міцність тканини. Переваги Бязі, як тканини для постільної білизни, - велика довговічність, здатність витримати до 200 циклів прання, забезпечення чудових тактильних відчуттів.

Характеристики:
Тканина: Бязь кольорова
Склад: 100% бавовна мерсеризована (40/40 combed cotton)
Щільність: 140 г/м2
Колір: у різних кольорах

Продукт сертифікований: OEKO-TEX ® STANDARD 100.

Відшиваємо комплекти постільної білизни та окремі одиниці комплекту стандартних розмірів, а також під замовлення клієнта.