ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА

Постільна білизнаВиготовляємо постільну білизну за розмірами замовника, з врахуванням усадки після прання. За бажанням можлива вишивка логотипу із використанням корпоративних кольорів фірми.

Тканини, з якими ми працюємо: страйп сатин та бязь, вони відрізняються високою якістю. Якщо Ви приймете рішення купити постільну білизну в нас, будьте впевнені, що вона прослужить Вам довго і не втратить зовнішнього вигляду після багаторазового прання.

Ми намагаємось поєднати вимоги і гостя, і готельєра. Постільна білизна у готелі — елемент іміджу, який визначає рівень сервісу. І щоб допомогти вам зробити Ваш вибір, дозволимо собі поділитися своїм баченням.

Чому варто замовити білизну у нас?

Ми принципово використовуємо тільки натуральні тканини. Вся постіль у нас пошита тільки з 100% бавовняних тканин. Ми керуємось при цьому наступними критеріями:

  • Натуральні тканини — це основа здорового сну, вони приємні на дотик і не викликають алергічних реакцій, що важливо у наш час.
  • Значущим для білизни є її гігроскопічність (здатність вбирати вологу), інакше у ліжку з’явиться відчуття сирості, а разом з ним і холоду. Тільки якісні натуральні тканини, з гарними вологовбираючими властивостями можуть забезпечити комфорт під час сну.

Здійснюємо пошиття постільної білизни на замовлення. Власні виробничі потужності по пошиттю дозволяють забезпечити високу якість роботи, швидкі терміни виконання замовлень та вигідні ціни.

Страйп сатин

blank
Постільна білизна з страйп сатину виглядає дуже ефектно і благородно. Його особливістю є чіткі паралельні структурні смуги, більш гладкі і більш матові. Вони утворені шляхом чергування різних способів переплетення ниток.
Крім зовнішньої привабливості страйп сатин має всі переваги натурального сатинового полотна. Справа в тому, що для того щоб виготовити якісну постільну білизну з сатину потрібно відібрати лише високоякісну бавовняну нитку. Добірна натуральну сировина і особлива техніка скручування та плетіння ниток дозволяють створити постільну білизну, яка прослужить не один рік. Постільний комплект з страйп сатину приємний до тіла, комфортний і гігієнічний, гладенький на дотик, блискучий і шовковистий. Така білизна прослужить вам довго оскільки не «боїться» частого прання. Завдяки таким характеристикам страйп сатин ідеально підійде для Вашого готелю.
Характеристики:
Тканина: Сатин-страйп 10 мм.
Склад: 100% бавовна мерсеризована (40/40 combed cotton)
Щільність: 130 -140г/м2
Колір: білий

Бязь

blank
Бязь з довговолокнистої бавовни. Додаткова технологія мерсеризації запобігає вицвітанню тканин, утворенню «катушок», зберігає первинний вигляд, підвищує гігроскопічність і міцність тканини, надає матеріалу блиск шовку. Переваги бязі, як тканини для постільної білизни - велика довговічність, здатність витримати до 150 циклів прання, забезпечення чудових тактильних відчуттів.

Характеристики:
Тканина: Бязь відбілена
Склад: 100% бавовна мерсеризована (40/40 combed cotton)
Щільність: 140г/м2
Колір: білий

Страйп-сатин «кольоровий»

blank
У нас Ви зможете знайти постільну білизну зі страйп сатину різних однотонних відтінків. Ця тканина не потребує прикрас принтами та малюнками, вона красива сама по собі!
Характеристики:
Тканина: Сатин-страйп 10 мм.
Склад: 100% бавовна мерсеризована (40/40 combed cotton)
Щільність: 130 -140 г/м2
Колір: бежевий, шоколад, «Айворі», рожевий

Бязь «кольорова»

blank
Бязь — це тканина, виготовлена зі 100 % бавовни. Вона дуже практична, здатна витримати безліч циклів прання. Головна відмінність такого матеріалу — можливість застосування широкої палітри фарб та надійне їх вбирання. Тому колір білизни триматиметься насиченим та яскравим дуже довго.
Характеристики:
Тканина: Бязь кольорова
Склад: 100% бавовна мерсеризована (40/40 combed cotton)
Щільність: 140 г/м2
Колір: бежевий (світлий, темний), сірий (світлий, темний), синій
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank

Продукт сертифікований: OEKO-TEX ® STANDARD 100.

Відшиваємо комплекти постільної білизни та окремі одиниці комплекту стандартних розмірів, а також під замовлення клієнта.