ПОДУШКИ

ПодушкиГотельний текстиль має бути естетичним, комфортним, універсальним, зносостійким та гіпоалергенним. Саме такі подушки для готелів ви можете замовити у НАС. Слід зауважити, що виріб одночасно є показником рівня вашого закладу, тому ми пропонуємо широкий асортимент з високоякісних, зручних подушок різних розмірів та з різними типами наповнювачів, зроблених з престижних тканин та натуральних наповнювачів.

Замовляючи подушки у нашої компанії, ви завжди отримаєте продукцію  лише високої якості. Зверніть увагу – наявні вироби з сучасних матеріалів відрізняються багатьма перевагами, серед яких:

  •        здатність швидко відновлювати форму;
  •        гігієнічність та відповідність до санітарних вимог;
  •        універсальність застосування;
  •        захист від вбирання вологи, сторонніх запахів;
  •        здатність довгий час зберігати первинний зовнішній вигляд, форму, колір;
  •        м’якість та зручність;
  •        гіпоалергенність;
  •        повітропроникність;
  •        виключення заведення комах, пилових кліщів.

Для виготовлення напірників подушок використовуються мікрофібра, бавовна (тік, сатин). Як наповнювач популярністю користуються синтетичні матеріали – холлофайбер, штучний лебединий пух, синтепон.

Подушка «штучний лебединий пух»

blank
Подушки зі штучного лебединого пуху - це відмінний варіант для комфортного відпочинку. Гіпоалергенні, м'які, легкі, довговічні, відмінно відновлюють форму та зберігають вигляд при щоденному використанні. Прості у догляді, їх можна прати та сушити в пральній машині.

Характеристики:
Колір: білий
Покриття: 100% бавовна
Наповнення: штучний лебединий пух
Розміри: 40*60, 50*50, 50*70, 60*60,70*70

Подушка «силіконізовані гранули»

blank
М'яка, легка і зручна подушка. Наповнювач – силіконізовані гранули, які несприятливі для розмноження бактерій та кліщів, м'яка поверхня - не подразнює шкіру.

Характеристики:
Колір: білий
Покриття: 48% бавовна, 52% поліестер
Наповнення: силіконізовані гранули
Розміри: 40*60, 50*50, 50*70, 60*60, 70*70

Подушка «стьобана» в чохлі на блискавці

blank
Верхній чохол виготовлений зі стьобаної тканини тік, 100% бавовна, що надає чохлу додатковий обсяг і щільність. Внутрішній чохол виготовлений із флізеліну, надійно утримує наповнювач подушки від висипання. Завдяки такій конструкції ви завжди зможете утримувати свою подушку в чистоті, адже зовнішній чохол можна прати при температурі 90 градусів у пральній машині. За рахунок цього подушка буде довгий час зберігати свої первинні властивості і зовнішній вигляд.

Характеристики:
Колір: білий
Покриття: 100% бавовна
Наповнення: силіконізовані гранули
Розміри: 40*60, 50*50, 50*70,60*60,70*70

Продукт сертифікований: OEKO-TEX ® STANDARD 100