Close

Наповнення подушок IDEAL TEXTILE

Наповнення подушок IDEAL TEXTILEПравильно підібрана подушка – є беззаперечною умовою якісного сну. Від цього залежить наше самопочуття, працездатність та продуктивність протягом дня.

Одними з найважливіших характеристик, що впливають на положення шиї та комфорт під час сну, є матеріали та склад. В IDEAL TEXTILE Ви знайдете широкий вибір подушок з різноманітним наповнювачем та різного ступеню жорсткості.

В нашому асортименті є як більш бюджетні варіанти, так і більш дорогі. Але навіть найдешевші моделі створені з високоякісних матеріалів за всіма міжнародними стандартами.

Подушки в нашій колекції мають різне наповнення – антиалергійне 100% силіконізоване поліефірне волокно, гранульоване волокно (кульки), мікроволокно – аналог лебединого пуху, волокно кукурудзи, а також ортопедичні моделі – зі 100% латексу. Тканина верха – з мікрофібри, є також з насиченням екстрактом ALOE або додатковим шаром наповнювача з бамбуком.

Для латексних подушок використовують пружний та м’який на дотик матеріал з соку дерева гевея. Завдяки пористій структурі латексу, у подушках вільно циркулює повітря, що дозволяє виробу провітрюватися, не вбирати вологу і запахи, а еластична та пружна структура створює ортопедичну підтримку для шиї і голови.

Якісна подушка забезпечує правильне положення шиї, швидке засинання і комфортне пробудження. Обирайте свій варіант подушки та звертайтесь за детальною консультацією до наших менеджерів, які завжди радо допоможуть у виборі та оформленні замовлення.

Наповнення подушок IDEAL TEXTILEНаповнення подушок IDEAL TEXTILE