Close

Критерії вибору страйп-сатину

Критерії вибору страйп-сатину

Комфортна постільна білизна — запорука якісного відпочинку та гарного сну. Постільна білизна зі страйп-сатину набула неабиякої популярності, тому важливо знати про головні властивості даного матеріалу, його структуру та критерії вибору.

Структура та особливості страйп-сатину

Страйп сатин – це різновид сатину з жакардовим плетінням ниток. Саме завдяки жаккардовому плетінню формуються смуги, які гарно переливаються на світлі. В тканині глянцеві смуги чергуються з матовими, вони можуть бути як однакової товщини так і різної, горизонтальними чи вертикальними. При цьому виворітна та лицьова сторони виглядають однаково.

Приємна на дотик тканина має розкішний зовнішній вигляд і стане справжньою окрасою інтер’єру приміщення як в класичному, так і сучасному стилі. Крім того, матеріал відрізняється високою стійкістю до механічних впливів. Тканина не втрачає колір та своїх початкових форм навіть після 300 циклів прання/прасування, що є високим показником для матеріалів цієї категорії.

Технологія виготовлення страйп-сатину

Характерний візерунок на полотно наноситься не барвниками, а спеціальними нитками вишивається. Колір ниток підбирається в тон до готового полотна, що створює приємний 3-Д ефект на зовнішній поверхні. Нитки з бавовняного волокна попередньо проходять процес мерсеризації, що покращує структуру тканини, робить її шовковистою і гладкою та виключає втрату кольору при пранні. Далі нитки фарбуються природними барвниками в потрібний колір, внаслідок чого тканина виходить з рівномірною структурою.

При виготовленні використовують тільки натуральні барвники, що в поєднанні з бавовняним складом робить тканину гіпоалергенною і екологічно безпечною. Фарба наноситься на нитки безпосередньо перед початком плетіння. На заключному етапі виробництва полотна проходять спеціальну обробку, що захищає поверхню матеріалу від втрати блиску і вигорання.

Варто зазначити, що в продажі зустрічається постільна білизна зі смужками, яка не є страйп-сатином, адже пошита з тканини бязь або попліну, а візерунок наноситься барвниками. Також, краще уникати страйп-сатин із синтетичних ниток, оскільки такі полотна накопичують статичну електрику, швидко втрачають властивості та неприємні при контакті зі шкірою.

Основні критерії вибору страйп-сатину

Якісний страйп-сатин преміум класу вирізняється не тільки зовнішнім виглядом, але і рівнем густини. Тканина практично невагома, чудово пропускає повітря та дозволяє шкірі дихати.

Купуючи білизну, варто звернути увагу на:

  • Вагу комплекту. В середньому 1 кв м страйп-сатину важить 120 грам. Повний набір постільної білизни буде мати вагу не менше 1,5 кг.
  • Ціна виробу. Справжній страйп-сатин не може коштувати дешево, інакше навіть при високій щільності тканини в ній виявиться чимало синтетичних домішок.
  • Перевірені виробники.
  • Наявність сертифікату відповідності у преміум виробах.

Наша постільна білизна – преміум класу, і Ви завжди можете бути в ній впевнені. Адже вона виготовляється на перевірених особисто керівником передових фабриках в Узбекистані, з сертифікованої тканини страйп-сатин, пошитої за міжнародними стандартами та яка має відповідні сертифікати якості.

Критерії вибору страйп-сатину  Критерії вибору страйп-сатину  Критерії вибору страйп-сатину