Close

Догляд за подушками та ковдрами

Догляд за подушками та ковдрамиЩоб подушки та ковдри прослужили Вам довго, зберігаючи початкову форму та функціональність,  необхідно надавати їм належний догляд. Прати їх потрібно хоча б раз на рік, оптимально двічі. В них можуть заводитися мікроорганізми, такі як пилові кліщі, які гинуть за температури 30-60 градусів. Потрібно бути дуже уважними при виборі продукції та розуміти, наскільки посильно буде впоратися з доглядом. Пропонуємо кілька універсальних рекомендацій, які допоможуть зберегти пухові вироби у гарному стані впродовж років.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ПРАННЯ ТА ДОГЛЯДУ:

  1. Пухові вироби слід періодично збивати та провітрювати. Рекомендуємо хоча б кілька разів на тиждень струшувати ковдри та подушки, щоб зберегти форму наповнювача та його пружність.
  2. Прати при делікатному режимі. Чищення та водні процедури для ковдр слід проводити кілька разів на рік. Деякі вироби прати не можна. Важливо дотримуватись встановлених рекомендацій, зазначених на етикетці.
  3. Власникам ватяних, шовкових та ковдр із вовни краще утриматися від прання «автомат».
  4. Пух, бамбук, синтетика витримують до +60 °С, проте оптимально для них саме + 40 ° С.
  5. Кольори перуться окремо.
  6. Набивний та пофарбований текстиль потрібно вивертати перед пранням.
  7. Використовувати лише спеціальні рідкі миючі засоби.
  8. Для тих, у кого ковдра не поміщається в пральну машинку, чи не вистачає часу на догляд, здавати вироби у хімчистку хоча би раз на рік.
  9. Уникнути грудок можна за допомогою маленьких м’ячів, поміщених у барабан.
  10. Періть ковдру та подушку окремо.
  11. Сушіть подушку/ковдру у барабанній сушарці з 2-3 м’ячиками, або спеціальними гумовими кульками для сушки – вони не дозволять наповнювачу збитися.
  12. Якщо ви сушите ковдру або подушку на свіжому повітрі, намагайтеся уникнути прямих сонячних променів, які можуть вплинути на якість тканини.
  13. Вироби не рекомендується прасувати.
  14. Повністю висушіть ковдру перед подальшим використанням.